Bieg 8848 - EVEREST SUDECKI
Z racji jakże wyjątkowej rocznicy, mamy zaszczyt zaprosić Państwa bardzo serdecznie na projekcję filmu, pod tytułem: „Gdyby to nie był Everest”
Gdzie?
Stadion im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu
Polskich Olimpiczyków 1, 58-540 Karpacz
Kiedy?
22 lutego 2020 od 15:00
Organizator
Urząd Miejski

Z racji jakże wyjątkowej rocznicy, mamy zaszczyt zaprosić Państwa bardzo serdecznie na projekcję filmu, pod tytułem: „Gdyby to nie był Everest” i na spotkanie z Krzysztofem Wielickim oraz Leszkiem Cichym. „Everest dla każdego” jest pokłosiem rekordowego przedsięwzięcia, pod względem logistycznym jakim była właśnie wyprawa trekkingowa w roku 2018, w październiku do bazy na Górze Gór. W setną rocznicę odzyskanie niepodległości przez Polskę ponad 400 osób mieszkających w 100 miejscowościach, zaczynając od morza Bałtyckiego po samiuśkie Tatry spełni swe marzenia i zadedykuje wysiłek również tym, którzy w wysokich górach pozostaną już na zawsze.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go lutego 2020 roku, do Karpacza - Stadion imienia Ireny Szewińskiej, znajdujący się przy ulicy Polskich Olimpijczyków 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00, a jego organizatorem jest Urząd Miejski.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl