Koncert Queen Symfonicznie w Karpaczu
Projekt Queen Symfonicznie jest dwugodzinnym spektaklem podzielonym na 2 części, ze wspaniałymi kompozycjami formacji Queen.
Gdzie?
Hotel Gołębiewski
Karkonoska 14, 58-540 Karpacz
Kiedy?
8 marca 2020 od 19:00
Za ile?
99 zł

Niezwykłe koncerty, które łączą nieśmiertelną muzykę grupy QUEEN z aranżacjami symfonicznymi w wykonaniu orkiestry i chóru Alla Vienna od 7 już lat zachwycają fanów legendarnego zespołu. QUEEN SYMFONICZNIE jest absolutnym fenomenem - pierwotnie zaplanowany występ jednorazowy przeobraził się w ogromną trasę koncertową w wielkich salach w Polsce. Na około dwustu dotychczasowych koncertach było ok. 150000 słuchaczy, zaś każdy występ wierni fani Queen starają się wypełnić po ostatnie miejsca. Artyści z Alla Vienna wystąpili również, w mniejszym składzie podczas premiery filmu, pod tytułem: “Bohemian Rhapsody” (listopad 2018 rok).

Projekt Queen Symfonicznie jest dwugodzinnym spektaklem podzielonym na 2 części, ze wspaniałymi kompozycjami formacji Queen. Natomiast finał koncertu jest uświetniony występem solisty - śpiewającego aktora, który wciela się w rolę samego Freddiego Mercury’ego. Grupa wystąpi ze swoim nowym materiałem, do jakiego dołączono, miedzy innymi: “One Vision”, “Under Pressure”, czy “Another One Bites The Dust”, znane z wykonań z Dawidem Bowie i wyjątkową kompozycję, pod tytułem: “Barcelona”, jaką Freddie Mercury nagrał razem z hiszpańską operową śpiewaczką - Montserrat Caballe. Podczas drugiej części koncertu gościnnie wystąpi także solowy gitarzysta Darek Wawrzyniak. Jan Niedźwiecki jest kierownikiem artystycznym, liderem oraz twórcą projektu.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go marca 2020 roku, do Hotelu Gołębiewski, znajdującego się w Karpaczu, przy ulicy Karkonoskiej 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl