VII Zimowy Ultramaraton Karkonoski
Zimowy Ultramaraton Karkonoski jest memoriałem Tomasza Kowalskiego, który w roku 2013 tuż po swoim pierwszym wejściu zimowym na Broad Peak już na wieczność pozostał w górach.
Gdzie?
Deptak w ciągu ulicy Konstytucji 3 Maja
Konstytucji 3 Maja, Karpacz
Kiedy?
7 marca 2020 od 07:30 do 18:00
Organizator
Miasto Karpacz

Jest zima. Wieje wiatr, dość silny, śnieg sięga po kolana, znajdujemy się na lodowej pustyni. Taki klimat może spotkać tych, którzy zdecydują się wziąć udział w biegu na dystansie 52 kilometrów grzbietem Karkonoszy.

Wszyscy chętnie bieg rozpoczną na Polanie Jakuszyckiej, towarzyszyć im będą ekstremalne, zimowe warunki, dalej wbiegną na Szrenicę, kolejną przebiegną Śnieżne Kotły oraz Przełącz Karkonoską, dalej wbiegną na sam szczyt Śnieżki, następnie kierować się będą ku Przełęczy Okraj. Deptak w Karpaczu to miejsce, gdzie znajduje się meta zawodów.

Zimowy Ultramaraton Karkonoski jest memoriałem Tomasza Kowalskiego, drogiego przyjaciela, serdecznego kolegi, który w roku 2013 tuż po swoim pierwszym wejściu zimowym na Broad Peak już na wieczność pozostał w górach.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Zapraszamy serdecznie już 7 marca 2020 roku o godzinie 7.30 na deptak w ciągu ulicy Konstytucji 3 Maja. Koniec biegu przewidywany jest około godziny 18.00.
Organizatorem jest Miasto Karpacz.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl