Pokaz mody z Pierre Rene
Na wybiegu ulicznym zaprezentowane zostaną kreacje projektantów z Polski, w tym także tych których znacie z gazet o modzie i nie tylko.
Gdzie?
Promenada Nadmorska
76–270 Ustka
Kiedy?
24 sierpnia 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Miasta Ustki

Nasza sierpniowa prezentacja jest czymś specjalnym dla wszelakich miłośników świata modowego. Na wybiegu ulicznym zaprezentowane zostaną kreacje projektantów z Polski, w tym także tych których znacie z gazet o modzie i nie tylko. Wydarzeniu patronuje dobrze Wam znana firma produkująca kosmetyki: Pierre René, mająca swą siedzibę w mieście Ustka. W roku 2019 na modowym wybiegu zobaczą Państwo wspaniałych projektantów, jak między innymi: Karolinę Kalską, Aleksandrę Kobielak, Patryka Wojciechowskiego, który jest finalistą programu, pod nazwą: Projekt Runway i gwiazdę tegorocznej edycji, znanego kreatora modowego - Macieja Zienia. W trakcie pokazu nie mogłoby, rzecz jasna, zabraknąć muzyki granej na żywo.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go sierpnia 2019 roku, do Ustki, Promenada Nadmorska,. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl