Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
PC Drama: Nie lubię pana, panie Fellini
Wydarzenie będzie miało miejsce w tydzień po 100 rocznicy urodzin samego Federico Felliniego.
Gdzie?
Klub Żak
Aleja Grunwaldzka 195/197, 80-266 Gdańsk
Kiedy?
27 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
20 zł
Organizator
Klub Żak w Gdańsku

Autor oraz reżyseria: Marek Koterski. W wykonaniu Małgorzaty Bogdańskiej.

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie biograficzną opowieść o autorce włoskiej - Giulietcie Masinie, jaka staje się wręcz pretekstem do skojarzeń na uniwersalną kobietę, taką ponadczasową, czy też wierną, która zatraciła samą siebie z wielkiej miłości do niewiernego, ale genialnego męża. Na scenie znajduje się jedynie ona, czyli Giuletta/Małgorzata. W jej pobliżu walizka, w której znajdują się rekwizyty charakterystyczne dla Felliniego oraz Masiny - nos klowna, melonik, stroje i trąbka. Rodzi się pytanie: Czyżby geniusz usprawiedliwiał niewierność oraz nielojalność? Czym jest zatem dla niej miłość? Jest całym życiem! Jak deklaruje sama bohaterka. Wydarzenie będzie miało miejsce w tydzień po 100 rocznicy urodzin samego Federico Felliniego.

Autor Marek Koterski jest jednym z najważniejszych scenarzystów polskich, a także reżyserów teatralnych oraz filmowych, ponad to dramatopisarzem. Jest również absolwentem łódzkiej filmówki. Cykl jego komedii zawiera bohatera, którym jest alter ego artysty, Adam Miauczyński. Markowi Koterskiemu udało się nakręcić, między innymi: „Dzień świra”, „Nic śmiesznego”, „Życie wewnętrzne”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Baby są jakieś inne" i „7 uczuć".

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na PC dramę już 27-go stycznia 2020 roku, do gdańskiego Klubu Żak, znajdującego się przy Alei Grunwaldzkiej 195/197. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl