GFT 2018 Flying Bodies Across the Fields / Akopova LeGuen Josse - przedstawienie

GFT 2018 Flying Bodies Across the Fields / Akopova LeGuen Josse - przedstawienie
Spektakl Flying Bodies Across the Fields inspiracji szukał w języku pszczół. Ruch sceniczny opracowano w oparciu o dynamikę płatków kwiatów oraz ich relacji z owadami.
Gdzie?
Klub Żak
Aleja Grunwaldzka 195/197, 80-266 Gdańsk
Kiedy?
22 kwietnia 2018 od 19:00 do 20:00
Za ile?
20 zł
Organizator
Klub Żak w Gdańsku

Klub Żak w Gdańsku zaprasza na niecodzienne wydarzenie artystyczne. 22 kwietnia od godziny 19:00 do 20:00 w przestrzeni klubu przy alei Grunwaldzkiej 195/197 odbędzie się impreza pod hasłem Flying Bodies Across The Fields. W projekcie biorą udział: Akopova Veronika, Nora Le Guen oraz Nina Josse - odpowiedzialne za wykonanie i choreografię; Gwyn Emberton - współpraca artystyczna, Andrei Karasyov - autor muzyki, Jeanne Lébène - twórca kostiumów; Florian Goralsky - multimedia; Bartosz Winiecki - operator drona.

Realizacja projektu odbywa się się pod patronatem 10. Festiwalu Tańca w Gdańsku. Spektakl trwa 40 minut. Serdecznie zapraszamy na premierę!

Spektakl Flying Bodies Across the Fields inspiracji szukał w języku pszczół. Ruch sceniczny opracowano w oparciu o dynamikę płatków kwiatów oraz ich relacji z owadami. Muzyka przeplatana jest dźwiękami pozyskanymi ze środka ula. Na scenie pojawi się także prawdziwy pszczeli dron. Tematyka spektaklu oscyluje wokół ekologicznych zagadnień. Spektakl prowokuje pytania o miejsce człowieka w świecie. Mowa o świecie, gdzie pierwotny proces związany z kreacją, czyli zapylanie oraz ciągłość gatunku przypisany zostanie maszynom.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl