Olga Polikowska - Koncert
„Ulatuje” jest nowoczesna elektroniką, przyjmuje również unoszące się bity i wyraźne wpływy z lat osiemdziesiątych połączone z jakże subtelnym oraz zmysłowym głosem wokalistki.
Gdzie?
Bunkier Club
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
Kiedy?
17 października 2019 od 20:00
Za ile?
15 zł

Olga Polikowska jest wokalistką oraz autorką tekstów, przez krytyków muzycznych oraz dziennikarzy okrzyknięta została debiutem 2018 roku. „Ulatuje” jest nowoczesna elektroniką, przyjmuje również unoszące się bity i wyraźne wpływy z lat osiemdziesiątych połączone z jakże subtelnym oraz zmysłowym głosem wokalistki. Singiel wyprodukowany został przez Łukasza Marona (z Flemings), a także Szatta, miedzy innymi: formacja Kroki i namieszał nieźle na rynku muzycznym, do takiego stopnia, że artystka określona została największą nadzieją popu eklektycznego w naszym kraju.

Olga ma już za sobą występy na najważniejszych muzycznych wydarzeniach, jak na przykład: Enea Spring Break Festiwal, w mieście Poznań, czy koncert podczas Sofar Sounds Warsaw, a także Slot Art Festiwal. Muzyka, jaką artystka prezentuje to brzmienia elektroniczne, które przeplatają się z subtelnym kobiecym wokalem - można je porównać do twórczości zespołu Jessie Ware.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go października 2019 roku, do gdańskiego Bunkier Clubu, znajdującego się przy ulicy Olejarnej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl