O.S.T.R. - W drodze po szczęście - koncert

O.S.T.R. - W drodze po szczęście - koncert
Jest on bardzo żywiołowy na własnych koncertach i nie jest ograniczony nigdy sztywnym repertuarem. W powszechnej opinii figuruje jako najlepszy polski freestyleowiec.
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
30 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
39 zł

OSTR jest muzykiem, raperem, kompozytorem, producentem oraz absolwentem Akademii Muzycznej, miasta Łódź, jak również laureatem paru renomowanych skrzypcowych konkursów. Swoje własne próby ze stylem hip-hop rozpoczął mając zaledwie dwanaście lat - wówczas z pomocą radiomagnetofonu domowego "Kasprzak". Jednak pierwsze poważniejsze już kroki stawiał on w granicach grup łódzkich, jak: LWC, BDC, oraz Obóz TA. Potem raper działał solo.

Jest on bardzo żywiołowy na własnych koncertach i nie jest ograniczony nigdy sztywnym repertuarem. W powszechnej opinii figuruje jako najlepszy polski freestyleowiec. Jest autorem aż dziewiętnastu muzycznych albumów. Posiada pięć złotych oraz cztery platynowe płyty. Trzy razy był laureatem Fryderyka, czyli Nagrody od Akademii Fonograficznej. Już od kilkunastu lat znajduje się w ciągłej trasie koncertowej. Ponad to jest jednym z pionierów w wykorzystywaniu formacji instrumentalistów podczas hip-hopowych koncertów w naszym kraju. W roku 2016, dokładniej 13-go marca miejsce miała premiera kolejnej płyty artysty. Bardzo poważna oraz zagrażająca życiu choroba była powodem, dla którego raper musiał przewartościować swe dotychczasowe poczynania. Stąd właśnie tytuł jego nowej płyty: „Życie po śmierci”, która okazała się kupowaną najczęściej płytą CD, rok 2016, w naszym kraju.

W roku 2018, 23-go lutego ukazała się natomiast płyta, pod tytułem: „W drodze po szczęście”. Muzycznymi producentami albumu oczywiście są: Killing Skills (Chris Van Rootselaar) i Jaap Wiewel, a także sam OSTRy. Zaś na gramofonach usłyszycie DJa Haema.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 30-go listopada 2018 roku, do gdańskiej Stoczni Klubu B90, znajdującego się przy ulicy Doki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl