Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus

Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus
 
Wiadomo, że to niewiasty są zwykle bardziej otwarte na możliwość dyskutowania o problemach małżeńskich.
gdzie?Scena Muzyczna Gdańsk
Powstańców Warszawskich 25, 80-152 Gdańsk
kiedy?3 grudnia 2017 od 16:00
za ile?67 zł
organizatorScena Muzyczna Gdańsk Gdański Archipelag Kultury w Gdańsku

Scena Muzyczna w Gdańsku zaprasza ponownie na doskonały spektakl. Po sukcesie "Zaklinacza Kobiet" oraz "Jak rozmawiać z Chłopem. Jełopem?", a także "Master of Sex" przyszła kolej na spektakl "Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus".

Scena Muzyczna przy Powstańców Warszawskich 25 odwiedzona została już przez 80 000 osób. Wszyscy uczestnicy wychodzili zadowoleni, potwierdzali, że poziom humoru osiągał bardzo wysokie pułapy. Z okazji tej premiery z pewnością będzie tak samo. Serdecznie zapraszamy, 3 grudnia, do teatru przy Powstańców Warszawskich 25. Spektakl rozpocznie się o godzinie 16:00.

Aktor Grzegorz Kordek, nazwany DrSzczęście, w lekki oraz dowcipny sposób odpowie na istotne, codzienne, z pozoru błahe pytania, które dotyczą seksu. Tym razem publiczność pozna "Klucz do niesamowitego seksu". Proponowana, zabawna forma przedstawienia bardziej przemówi do par, ale jak się okazuje najlepiej przyjmowana jest dobrze szczególnie przez mężczyzn. Śmiech oraz wspólna zabawa tworzą atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dlatego zainteresowani chętnie otwierają się na naukę oraz zrozumienie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Skąd pomysł na takie ujęcie tematu, perspektywę "na wesoło"? To z jednej przyczyny: do przezwyciężania męskich zastrzeżeń odnośnie konwencji seansu. Nie oszukujmy się, bądźmy szczerzy... Seminaria oraz szkolenia na temat kłopotów w związku nie są szczególnie mile widziane przez męską społeczność. Wiadomo, że to niewiasty są zwykle bardziej otwarte na możliwość dyskutowania o problemach małżeńskich.

Publiczność donosi, że po seansie kobiety i mężczyźni mają poczucie cudnej zabawy, skorzy są do snucia przeróżnych refleksji na temat wzajemnych relacji. Z przedstawienia wynoszą zestaw gotowych, sprawdzonych przepisów. Dla wielu par przedstawienie to okazja, by tchnąć odrobinę świeżości w związek.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl