Koncerty w Parku Oruńskim 2018: Stanisława Celińska

Koncerty w Parku Oruńskim 2018: Stanisława Celińska
Zatem Amfiteatr Orana - ma to być miejsce spotkań mieszkańców miasta Gdańsk, gdzie pośród przyrody oraz muzyki spędzić można czas w gronie rodzinnym, czy przyjacielskim
Gdzie?
Amfiteatr Orana
Raduńska, 80-022 Gdańsk
Kiedy?
25 sierpnia 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

Park Oruński imienia Emilii Hoene jest jednym z najstarszych parków oraz drugim co do swej wielkości miejskim parkiem znajdującym się w mieście Gdańsk (pierwszy jest oczywiście Oliwski Park). Położony nieopodal kanału Raduni, otulony malowniczo morenowymi wzgórzami, który zajmuje około jedenaście hektarów z całej Doliny Potoku Oruńskiego. Historia tego miejsca sięga wieku XVI, kiedy to istniał tam dworek myśliwski. W wieku XVII parkowa rezydencja stała się artystycznym miejscem spotkań, witała tutaj również elita.

Scena Muzyczna GAK, tworząca projekty imprez, odbywających się w Amfiteatrze Oruńskim, bardzo chciałaby nawiązać program do takich właśnie spotkań. Zatem Amfiteatr Orana - ma to być miejsce spotkań mieszkańców miasta Gdańsk, gdzie pośród przyrody oraz muzyki spędzić można czas w gronie rodzinnym, czy przyjacielskim.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Stanisławy Celińskiej już 25-go sierpnia 2018 roku, do gdańskiego Amfiteatru Orana, znajdującego się przy ulicy Raduńskiej 80. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl