Koncert VHS
Zespół reprezentuje szeroko pojmowaną scenę alternatywną, jednak trudno jest określić precyzyjnie ich przynależność muzyczną, ponieważ balansują na granicy wielu różnych gatunków.
Gdzie?
Bunkier Club
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
Kiedy?
12 grudnia 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł

VHS wraca do Gdańska. Formacja wystąpi 12-go grudnia 2019 roku w gdańskim Klubie Bunkier, znajdującym się przy ulicy Olejarnej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. Będą nowe piosenki, będą również niespodzianki od zespołu, mamy wielką nadzieję, iż będziecie także i Wy!

VHS pomimo, że na początku swej drogi, ponieważ w składzie obecnym koncertują ledwie od roku, udało im się bardzo dużo osiągnąć. Zespół reprezentuje szeroko pojmowaną scenę alternatywną, jednak trudno jest określić precyzyjnie ich przynależność muzyczną, ponieważ balansują na granicy wielu różnych gatunków. Starają się również znajdować kompromis między inspiracjami klasycznymi i tym, co świeże oraz nowe. Ich twórczość artystyczna charakteryzuje się uniwersalnością oraz przebojowością, jaka opiera się na niebywałej wręcz jak na młody wiek artystów intuicji muzycznej.

Zwycięscy 4 edycji Festiwalu Supportów, gdzie pokonali ponad czterysta formacji z całego kraju oraz wywalczyli sobie kontrakt sponsorski na nagrywanie debiutanckiego albumu. Ponad to zostali wyróżnieni w charakterze półfinalistów Jarocińskich Rytmów Młodych i byli Gośćmi specjalnymi dwóch koncertowych tras grupy Sonbird. Oprócz tego występowali, między innymi w granicach krakowskiego Festiwalu OFF CAMERA, L'ART Festiwalu i zwierzynieckiej Letniej Filmowej Akademii. W roku 2019, we wrześniu formacja została laureatem Maratonu Osobistej Piosenki w Świeciu. Otrzymali tam nagrodę główną i zostali uhonorowani statuetką "Punkt Widzenia". Zespół w przerwach pomiędzy występami w otoczeniu lasów w Beskidzie Sądeckim pracuje nad materiałem do swojego debiutanckiego albumu, jakiego premiera jest zaplanowana na ro 2020. Pierwszą zapowiedzią albumu jest piosenka, pod tytułem: "Bez słów", jaka powstała we współpracy z samym Olkiem Świerkotem. Właśnie z tym utworem formacja zaprezentowała się w październiku w programie, pod tytułem: Dzień Dobry TVN.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl