Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert: Carnage / Dead Saint's Bitch II Gdańsk

Koncert: Carnage / Dead Saint's Bitch II Gdańsk
 
Carnage Chleyer to formacja, która powstała w roku 2008, w mieście Gdynia. Po dwóch latach, kiedy to komponowali zaczęli intensywne koncertowanie.
gdzie?Klub Muzyczny Metro
Miszewskiego L. 12/13, 80-239 Gdańsk
kiedy?1 marca 2019 od 19:00
za ile?15 zł

Roadhog Booking serdecznie Was zaprasza!

Carnage Chleyer to formacja, która powstała w roku 2008, w mieście Gdynia. Po dwóch latach, kiedy to komponowali zaczęli intensywne koncertowanie. Zagrali wówczas około stu koncertów, tak autorskich, jak również na festiwalach w całym kraju. Startowali w licznych muzycznych przeglądach, w których zespół zdobył, na przykład: nagrodę główną na Devil Horns, gdzie pokonali czołówkę zespołów z Trójmiasta, a także dostali się do finału ogólnoświatowego regionalnego największego festiwalu przeznaczonego dla młodych grup Emergenza 2016. Ich twórczość jest metalem okraszonym rock n rollową zuchwałością oraz hard rockowym pazurem, które to sprawiają, iż każdy ich koncert staje się energetycznym wulkanem. Energia ta niczym zaraza przechodzi na publiczność! W roku 2015 zespół odbył trasę, pod nazwą: ‘Bunttour’ razem z formacją z Koszalina, o nazwie: Pampeluna. Po zakończonym, bardzo udanym tournée, kiedy zainteresowanie zespołem wciąż wzrastało, jego członkowie zdecydowali, że nagrają i wydadzą własnym sumptem debiutancką płytę. Po jej premierze zespół wyruszy w drugą trasę ogólnopolską.

Dead Saints Bixxx: zespół został założony 23-go października 2011 roku. Na skutek personalnych zawirowań nagrany w roku 2017, latem album, pod tytułem: "NUMB3RS" niestety nie doczekał się trasy koncertowej. Po pół roku, na szczęście, formacja zapełniła wakat na stanowisko basisty oraz postanowiła uczcić fakt ten mini trasą koncertową po Pomorzu. Rozpoczęła się ona 5-go stycznia, w mieście Gdańsk, towarzyszyły im natomiast grupy Tersha i Sain. Od tamtej pory zespół przynajmniej raz w tygodniu daje koncert.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 1-go marca 2019 roku, do gdańskiego Klubu Muzycznego Metro, znajdującego się przy ulicy Miszewskiego L. 12/13. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl