Kabaretki - przedstawienie
W Karpaczu zaprezentują się: Kabaret Nowaki, Kabaret K2 oraz Katarzyna Pakosińska.
Gdzie?
Centrum Rekreacji i Sportu - tor saneczkowy
Parkowa 10, 58-540 Karpacz
Kiedy?
21 lipca 2018 od 20:00 do 22:00
Organizator
Miasto Karpacz

Mamy zaszczyt zaprosić na wieczór wypełniony doskonałym kabaretem. Na scenie w Karpaczu, przy ulicy Parkowej 10, tuż przy stoku Kolorowa, 21 lipca o godzinie 20:00 rozpocznie się pokaz kabaretowych umiejętności. W Karpaczu zaprezentują się: Kabaret Nowaki, Kabaret K2 oraz Katarzyna Pakosińska.

Formacja Kabaret K2 działa od sześciu lat. Mówią o sobie: Barciś, Mimi. Dali się poznać w formacjach, które współtworzyli: Hlynur oraz Babeczki z Rodzynkiem. Skecze K2 mają oczywiście bawić i rozbawiać, ale to nie jedyne zadanie... Panowie starają się, by ich występy "niosły ze sobą głębszą myśl". Uważnie obserwują otaczający świat i w nim poszukają tematów, które mają uniwersalny charakter. Nie prezentują zagadnień i problemów w skalach 1:1, lecz puszczają je przez pryzmat własnej wrażliwości, poczucia humoru i dystansu. Nadając im intrygujący, kostium absurdu.

Katarzyna Pakosińska jest artystką kabaretową, a także dziennikarką, konferansjerką i aktorką. To współzałożycielka oraz była artystka Kabaretu Moralnego Niepokoju. Ma w dorobku mnóstwo świetnych występów estradowych, charakterystyczne role teatralne i filmowe, udział w spektaklach telewizyjnych. Pochwalić się może dwukrotną nominacją do zaszczytnego tytułu Mistrza Mowy Polskiej. Publiczność uwielbia ją za bezpretensjonalny uśmiech oraz nieskrywaną miłość do Gruzji.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Kabaret Nowaki: młodość, uzdolnienie, energia, czyli troje zielonogórskich artystów. Ich kreatywność, praca i talent przyniosły rezultat w postaci wyprzedanych koncertów, a roześmiana publiczność deklaruje zadowolenie oraz zapewnia o powrocie na kolejne odsłony Kabaretu Nowaki. Widzowie polubili charakterystyczną ekspresję grupy, oryginalny sposób ujęcia i prezentacji tematów. Skład formacji to: kobieta, która bez trudu wciela się w każdą sceniczną postać - Adrianna Borek; wulkany zaraźliwej energii - Kamil Piróg oraz Tomasz Marciniak,którzy doskonale prezentują się także w rolach konferansjerów.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora, Miasta Karpacz. "Kabaretki" już 21 lipca. Początek imprezy o godzinie 20:00. Planowane zakończenie, około 22:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl