Galactic Fest with Space Tribe and Friends.Live at Bunkier

Galactic Fest with Space Tribe and Friends.Live at Bunkier
Pierwszy raz w Polsce mamy wielki zaszczyt gościć jednego z prekursorów sceny światowej psytrance, legendę - Space Tribe.
Gdzie?
Bunkier Club
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
Kiedy?
3 maja 2019 od 21:30
Za ile?
59 zł

Pierwszy raz w Polsce mamy wielki zaszczyt gościć jednego z prekursorów sceny światowej psytrance, legendę - Space Tribe.

Sam Olli Wisdom gościł na wielkich scenach od końca lat osiemdziesiątych. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w latach osiemdziesiątych. Zaczęło się od kapeli punkowej Specimen. Po rozpadzie grupy Olli ruszył w drogę po Azji, gdzie po raz pierwszy miał styczność z imprezami psychodelicznymi w Koh Phangan, które odbywały się na plaży, założył własne studio i rozpoczął granie. Później było Goa w Indiach, zostało tak zresztą po dziś dzień.

Space Tribe będzie Państwa raczył, przygotowanym specjalnie na tę okazję, dwu godzinnym występem live setem, który został okraszony ucztą audiowizualną od samego 2Deko oraz Kryszk (Architipi). Na scenie głównej zagrają także czołowi artyści polscy, Jaraluca z melodycznym, mocnym Goa, Crawfisher ze swym ciemnym fullon, jak również pierwszy raz na scenie, sam Main Ape z własną interpretacją Europejskiego fulla. Natomiast do tańca zachęci Was dj Van der Trip ze swoim setem trwającym 1,5 godziny.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zaś na Chill, także gościć będziemy przodowników gatunku. Na żywo zagrają Red Sun Rising oraz Netsu. Zapraszamy Was bardzo serdecznie już 3-go maja 2019 roku, do gdańskiego Bunkier Clubu, znajdującego się przy ulicy Olejarnej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl