Enclose - koncert
Formacja Enclose powstała w roku 2011 w Chihuahua (Meksyk) z inicjatywy autora testów oraz wokalisty Carlosa Cano, a także gitarzysty Roberto Almuina
Gdzie?
Paszcza Lwa
Kwietna 39, 80-330 Gdańsk
Kiedy?
11 października 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł

Formacja Enclose powstała w roku 2011 w Chihuahua (Meksyk) z inicjatywy autora testów oraz wokalisty Carlosa Cano, a także gitarzysty Roberto Almuina - byli oni poprzednio członkami zespołu Dxtr. W roku 2013 przenieśli się do Polski. Właśnie w tamtym okresie ukształtował się charakter międzynarodowy formacji. Pośród członków zespołu znajduje się Meksykanin, nazwiskiem Pedro Lozano, który jest gitarzystą i byłym członkiem formacji Dxtr, jak również Flavio Rojas, który z kolei jest basistą pochodzenia polsko-peruwiańskiego. Jako pierwszy Polak dołączył do zespołu Piotr Włodarczyk - klawiszowiec, związany bliżej z zespołem od koncertowej trasy: „Soul Digging Tour rok 2012”, później perkusista nazwiskiem Ireneusz Muszyński po wcześniejszym wspólnym nagraniu teledysku -singiel: „Over”.

Mieli przyjemność dzielić scenę z wielkimi formacjami, jak: Toto, Asia i Yes w trakcie trasy koncertowej AKA w Meksyku, a także polskimi zespołami, na przykład: Lady Pank, Dżem, Myslovitz, Sidney Polak, Acid Drinkers, Strachy na Lachy, czy Flapjack.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go października 2019 roku, do gdańskiej Paszczy Lwa, znajdującej się przy ulicy Kwietnej 39. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl