Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Blank Banshee w Gdańsku - koncert

Blank Banshee w Gdańsku - koncert
 
Wydając w roku 2012 klasyczną płytę, pod tytułem: "Blank Banshee 0", stali się pionierem niekwestionowanym vaportrapu i vaporwave'u
gdzie?Stacja Orunia
Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk
kiedy?23 września 2017 od 20:00
za ile?35 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół, o nazwie Blank Banshee, który jest pionierem vaportrapu oraz vaporwave'u. Wystąpią specjalnie dla Was już 23 września 2017 roku, w gdańskiej Stacji Orunia, która znajduje się przy ulicy Dworcowej 9, od godziny 20:00. Wstęp na koncert kosztuje 35 złotych. Fani z Polski dość długi czas czekać musieli na przyjazd formacji Blank Banshee do kraju.

Wydając w roku 2012 klasyczną płytę, pod tytułem: "Blank Banshee 0", stali się pionierem niekwestionowanym vaportrapu i vaporwave'u, łącząc ze sobą dźwięki, których korzenie tkwią w proto-internetu - sample kulturze, pochodzącej z gier komputerowych, tych starych oraz systemów operacyjnych, wywrócili na stronę drugą poprzez mieszanie całości w miksie trapowym.

Portfolio zespołu powiększało się na przestrzeni czasu. Wydali dwie kolejne płyty: "MEGA" oraz "Blank Banshee 1", natomiast ich dźwięki estetyczne, pierwszy raz w naszym kraju, usłyszeć będzie można w Stacji Orunia, znajdującej się w Gdańsku już we wrześniu. Właśnie tam Banshee zaprezentują przekrój swojej twórczości.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl