Abodus - koncert
Energia, która płynie ze sceny podczas koncertów Abodus jest w stanie ruszyć niemalże każdego.
Gdzie?
Paszcza Lwa
Kwietna 39, 80-330 Gdańsk
Kiedy?
8 lutego 2019 od 20:00

Twórczość Abodus jest specyficzną mieszanką art-rocka oraz rocka i dużej dawki improwizacji. Charakterystyczną cechą formacji jest niesamowita wręcz swoboda sceniczna, a także wspaniały kontakt z publiką. Energia, która płynie ze sceny podczas koncertów Abodus jest w stanie ruszyć niemalże każdego. Jedynie szczere uczucia, nie ma tutaj miejsca na grę, czy udawanie.

Ich ostatni album, pod tytułem: "Labirynt" jest uważany przez licznych muzycznych dziennikarzy za jedno z lepszych rockowych wydawnictw w roku 2017. Zespół sam o sobie mówi, że na każdym koncercie dają z siebie sto procent, a wręcz wypruwają sobie flaki po to, żeby przekazać Państwu siedzące w nich emocje. Opanowany wielkolud plus nadpobudliwy klawiszowiec plus wokalista z ADHD plus obkolczykowany pracownik ze służby zdrowia plus rocknrollowy belfer równa się właśnie Abodus.

Nie da się tego opisać zwykłymi słowami - trzeba to przeżyć, zatem zapraszamy Was bardzo serdecznie już 8-go lutego 2019 roku, do gdańskiej Paszczy Lwa, znajdującej się przy ulicy Kwietna 39. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl