Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

18. Międzynarodowe Targi Bursztynu

18. Międzynarodowe Targi Bursztynu
 
Targi dają możliwość zagranicznym handlowcom na uzupełnienie zasobów po intensywnym letnim sezonem oraz pozwalają przygotować się do zimowego, grudniowego szczytu handlowego.
gdzie?MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
kiedy?od 31 sierpnia 2017 10:00 do 1 września 2017 18:00
organizatorMiędzynarodowe Targi Gdańskie SA

Targi AMBERMART z dumą informują o otwarciu jesiennego sezonu wystawienniczego. Już od 31 sierpnia do 1 września w przestrzeni MTG AmberExpo w Gdańsku przy ulicy Żaglowej 11 trwać będą 18. Międzynarodowe Targi Bursztynu. Targi dają możliwość zagranicznym handlowcom na uzupełnienie zasobów po intensywnym letnim sezonem oraz pozwalają przygotować się do zimowego, grudniowego szczytu handlowego.

Zakres tematyczny targów to srebrna i złota biżuteria z bursztynem, biżuteria oraz dekoracyjne przedmioty z bursztynu, kolorowe kamienie, upominki, a także sztuka użytkowa. W targach AMBERMART bierze udział dwustu polskich i zagranicznych wystawców.

Impreza 18. Międzynarodowe Targi Bursztynu to także konkursy, pokazy, wystawy. Warto zwrócić uwagę na konkurs "Najatrakcyjniejsza biżuteria z bursztynem". Laureat szukany będzie w ofercie prezentowanej podczas Targów.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl