Bike Festiwal 2019
Zapraszamy także na szereg atrakcji i wydarzeń towarzyszących, jak: pokazy trialu rowerowego i MTBstuntu, konkursy dla publiczności i inne
Gdzie?
MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kiedy?
od 6 kwietnia 2019 10:00 do 7 kwietnia 2019 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

Bike Festiwal jest imprezą dla osób aktywnych i rowerowo zakręconych. Impreza rokrocznie przyciąga około dwudziestu tysięcy odwiedzających. Wystawcami natomiast są producenci oraz dystrybutorzy z Czech, Polski, Niemiec, Holandii, Austrii, Włoch, jak również lokalne rowerowe salony.

Głównym celem festiwalu jest promowanie marek, usług i produktów, tak pośród przedstawicieli branżowych, jak i wszystkich zainteresowanych rowerową tematyką, czy też propagowanie mody na styl życia związany mocno z rowerem. Udział w naszym wydarzeniu daje świetną możliwość, by nawiązać kontakty, nowe formy współpracy lub poszerzyć grono odbiorców na niezwykle atrakcyjnym rynku w Północnej Polsce.

Zapraszamy także na szereg atrakcji i wydarzeń towarzyszących, jak: pokazy trialu rowerowego i MTBstuntu, konkursy dla publiczności, Mistrzostwa Strider Racing, czy spotkania z Gośćmi specjalnymi oraz z ekspertami, którzy opowiedzą Państwu o swoich pasjach rowerowych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W granicach salonu, o nazwie: E-Mobility Expo są przeprowadzane testy, na specjalnie przygotowanym w trym celu torze. Na nim zobaczycie innowacyjne rowery oraz pojazdy napędzane elektryczną energią. Jest również zaplanowana wystawa oraz spotkania z konstruktorami nietypowych rowerów.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już od 6-go kwietnia 2019 roku, do gdańskiego MTG AmberExpo, znajdującego się przy ulicy Żaglowej 11. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 10:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl