Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Targi Młodej Pary w Gdańsku
Targi Młodej Pary są wyjątkową okazją dla wszystkich narzeczonych, a także dla ich bliskich, by zaplanować ten najważniejszy dzień w ich życiu, nawet w najdrobniejszych szczegółach.
Gdzie?
MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kiedy?
4 listopada 2018 od 10:00 do 17:00
Za ile?
25 zł
Organizator
Intact Group Sp. z o.o

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na największą imprezę w branży ślubnej, która odbędzie się w Amber Expo, w mieście Gdańsk, już 4-go listopada 2018 roku, w godzinach od 10:00 do 17:00, przy ulicy Żaglowej 11. Bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Targi Młodej Pary są wyjątkową okazją dla wszystkich narzeczonych, a także dla ich bliskich, by zaplanować ten najważniejszy dzień w ich życiu, nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Specjalnie dla Was około dwustu wystawców, pochodzących z różnych branż, którzy przygotują na ten dzień specjalnie kolekcje, a także bardzo atrakcyjne cenowe oferty. Nie możesz, z całą pewnością przegapić tej szansy, żeby zapoznać się z najnowszymi trendami w organizowaniu wesela i ślubu.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Przebogata oferta wystawowa to jednak nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy. Bowiem zadbaliśmy o to, aby w trakcie targów nie zabrakło powodu do radości oraz do ogromnych emocji. Natomiast na naszej scenie będą pojawiały się wyjątkowe atrakcje, jak miedzy innymi: pokazy tańca i mody, występy barmanów oraz muzycznych zespołów, prezentacje makijaży, jak również fryzur ślubnych. Zatem tylko z nami będą Państwo mieli możliwość, by podziwiać ekskluzywne samochody, a także ślubne limuzyny, nawet by wypróbować je na własnej skórze.

Poza tym zaprosiliśmy na targi licznych ekspertów różnych dziedzin, którzy będą mieli okazję pomóc przyszłym małżonkom podejmować dobre decyzje. Nie wiecie, czy powiedzenie sobie "TAK" w plenerze jest dobrym wyjściem? Może zastanawiacie się nad innymi atrakcjami, które urozmaicą Wasz Wielki Dzień? Być może nie macie pojęcia jak wybrać świetne obrączki? Zatem bez obaw! Wykłady, które dla Was przygotowaliśmy rozwieją wszelakie wątpliwości oraz pomogą zorganizować Wasz ślub rodem z bajki. Będą również wspaniałe konkursy, z myślą o Parach Młodych. Każdy z naszych Gości będzie mógł brać udział w zabawach i powalczyć o wspaniałe nagrody.

Odwiedźcie zatem Targi Młodej Pary, aby sprawić, by Wasz Wielki Dzień stał się niezapomnianym przeżyciem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl