Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Targi Młodej Pary w Gdańsku
Przekonajcie się Państwo, jak przyjemne oraz łatwe może stać się planowanie idealnego przyjęcia weselnego.
Gdzie?
MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kiedy?
16 lutego 2020 od 10:00 do 17:00
Za ile?
15 zł
Organizator
Intact Group Sp. z o.o

Już 16-go lutego 2020 roku będzie miało miejsce największe wydarzenie ślubnej branży, w mieście Gdańsk. Jedyna w swym rodzaju wspaniała okazja, by porównać setki ofert, odkryć niepowtarzalne targowe okazje, czy też wygrać cenne nagrody.

Przekonajcie się Państwo, jak przyjemne oraz łatwe może stać się planowanie idealnego przyjęcia weselnego. Zorganizujcie je bez zbędnego stresu, w świetnej ślubnej atmosferze. Poznacie również swego wymarzonego fotografa na tę okazję, florystę, czy też wodzireja. Panie wybiorą idealne suknie ślubne, a także obrączki, a wszelakie terminy zarezerwujecie na czas.

Targi Ślubne odbędą się 16-go lutego, w gdańskim MTG AmberExpo, znajdującym się przy ulicy Żaglowej 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, potrwa do 17:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych. Organizatorem wydarzenia jest Intact Group Sp. z o.o. Serdecznie Państwa zapraszamy!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl