Zawody konne JumpOFF Hipodrom
Dla publiki wstęp na zawody pozostaje darmowy, natomiast organizatorzy zadbają o dodatkowe atrakcje.
Gdzie?
Hipodrom Sopot
Polna 1, 81-745 Sopot
Kiedy?
od 29 lutego 2020 08:00 do 1 marca 2020 17:00
Organizator
Hipodrom Sopot

Hipodrom Sopot serdecznie zaprasza Państwa na przedostatnią odsłonę halowych zawodów w granicach cyklu JumpOFF Hipodrom. JumpOFF Hipodrom to zawody w skokach z przeszkodami - wydarzenie dość dobrze znane sympatykom jeździectwa. Ten cykl startuje tradycyjnie już w październiku, zaś wielki finał odbywa się w marcu. Przez całą jesień oraz zimę w Hali Pomarańczowej będą Państwo mogli oglądać zmagania jeźdźców, z Pomorza i nie tylko.

Dla publiki wstęp na zawody pozostaje darmowy, natomiast organizatorzy zadbają o dodatkowe atrakcje. Pojawią się wiec stoiska zainspirowanymi jeździectwem, z food trucki, a na miejscu znajduje się również restauracja. Zapraszamy całe rodziny, warto także zabrać ze sobą najmłodszych, ponieważ nic nie mogłoby równać się z emocjami, które towarzyszą oglądaniu konnych zawodów na żywo. W takim wypadku JumpOFF Hipodrom jest cyklem zawodów o regionalnej randze, bardzo atrakcyjnym szczególnie dla sportowców, ponieważ przez cały sezon zbierają punkty za swoje starty. W trakcie finału w zamian za każdy punkt jest naliczana finansowa premia. W granicach zawodów jest również rozgrywanych wiele konkursów w różnej skali trudności.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie od 29-go lutego do 1-go marca 2020 roku, do sopockiego Hipodromu, znajdującego się przy ulicy Polnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl