Bieg Niepodległej w Sopocie
Sopocki Bieg Niepodległej to świetna okazja, by uczcić w sposób aktywny sto pierwszą rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
Gdzie?
Skwer Kuracyjny
Pl. Zdrojowy 2, 81-720 Sopot
Kiedy?
10 listopada 2019 od 11:00
Za ile?
25 zł
Organizator
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie

Sopocki Bieg Niepodległej to świetna okazja, by uczcić w sposób aktywny sto pierwszą rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapisy na zawody już trwają, natomiast same zawody odbędą się 10-go listopada 2019 roku, w Sopocie. Zapraszamy na Skwer Kuracyjny, znajdujący się przy Placu Zdrojowym 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11, a wstęp kosztuje 25 złotych.

Organizatorzy, sopocki MOSiR i The North Event przygotowali dla swoich uczestników trasę, która liczy około czterech kilometrów, prowadzi plażą oraz alejkami w centrum. Nasz sopocki Bieg Niepodległej odbędzie się specjalnie 10-go listopada, żeby nie kolidował z biegami niepodległościowymi w tym regionie. To może być idealna wręcz rozgrzewka dla osób, jakie planują start w biegach 11-go listopada.

Świętowanie sportowe kolejnej już rocznicy odzyskania niepodległości da Państwu możliwość spędzania czasu w rodzinnym gronie, a także z przyjaciółmi i znajomymi. To będzie również okazja, by złożyć i eksponować barwy narodowe, propagować idee sportowe i zamanifestować swój patriotyzm.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Żeby jeszcze lepiej podkreślić charakter tego Biegu organizatorzy, podobnie do ubiegłego roku, postanowili, że stworzą żywą flagę z zawodników, przy czym umożliwią start w aż dwóch strefach - czerwonej i białej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl