Zalewski śpiewa Niemena - koncert
Album, który do sprzedaży trafił z początkiem tego roku, spotkał się ze świetnym przyjęciem publiki, a także wielkim uznaniem ze strony krytyki.
Gdzie?
Teatr Muzyczny Roma - Duża Scena
Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa
Kiedy?
3 stycznia 2019 od 20:00
Za ile?
99 zł

Projekt, pod nazwą: „Zalewski śpiewa Niemena” powstawał w granicach Motywu Niemen, podczas ubiegłorocznego festiwalu - Jarocin i stał się jego wielkim sukcesem. Właśnie podczas tego festiwalu miało miejsce wykonanie premierowe utworów Czesława Niemena, jednak w całkiem nowych aranżach od Jurka Zagórskiego oraz Krzysztofa Zalewskiego. Album, który do sprzedaży trafił z początkiem tego roku, spotkał się ze świetnym przyjęciem publiki, a także wielkim uznaniem ze strony krytyki. Podobnie do trasy koncertowej, podczas której Krzysztof Zalewski razem z czołówką krajowych instrumentalistów, prezentował piosenki Czesława Niemena, w trakcie odwiedzania najpiękniejszych sal w Polsce.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 3-go stycznia 2019 roku, do warszawskiego Teatru Muzycznego Roma - Duża Scena, znajdującego się przy ulicy Nowogrodzkiej 49. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl