Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Queen Machine - Tribute to Queen 2020 Tour

Queen Machine - Tribute to Queen 2020 Tour
QUEEN Machine istnieje od roku 2008 i od tego czasu zgromadził wielką rzeszę wiernych fanów, okrzyknięto ich jednymi z najlepszych, jeśli chodzi o tribute bandy.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
3 marca 2020 od 19:00
Za ile?
120 zł

Queen Machine - jest to bez wątpienia jeden z lepszych europejskich tribute bandów, który już niebawem da swój pierwszy koncert w Europie. Queen Machine jest prawdziwą rockową machiną światowej renomy, która wciąga z wielką siłą do świata gigantów muzycznych XX wieku- grupy QUEEN.

QUEEN Machine istnieje od roku 2008 i od tego czasu zgromadził wielką rzeszę wiernych fanów, okrzyknięto ich jednymi z najlepszych, jeśli chodzi o tribute bandy. W Danii to jeden z najpopularniejszych zespołów. Pochwalić się mogą zarówno wyprzedanymi trasami indywidualnymi oraz koncertami, które gromadzą wielotysięczną publiczność podczas różnych festiwali np. w USA, Niemczech, Szwecji czy w Norwegii. Regularnie współtworzą unikalne i bardzo prestiżowe muzyczne projekty, występują wraz z The National Symphony Orchestra of London,a także z Louise Fribo- śpiewaczką operową i Kerry Ellis, która występowała w musicalu zatytułowanym "We will rock you". Kerry regularnie koncertuje także z Brianem Mayem.

Lider bandu w wyjątkowo autentyczny sposób odwzorowuje Freddiego Mercury’ego oddając jego energię oraz magnetyzm, a także sceniczną charyzmę. Olśniewające, barwne widowisko to także zasługa towarzyszących mu muzyków, którzy z najwyższą precyzją oraz wirtuozerią odtwarzają brzmienia gitary na której grał Brian May, basu na którym grał John Deacon i perkusji na której popisy dawał Roger Taylor.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Wszystkie koncerty Queen Machine to wielkie show, pełne rozmachu, porywają do zabawy w rytmach hitów rockowych, takich jak na przykład: "I want to break free". Nie brakuje również tych, które oddają hołd legendarnemu zespołowi QUEEN przez poruszające aranżacje i interpretacje ballad oraz kompozycji monumentalnych do których zaliczyć możemy np.:"Bohemian Rhapsody" czy "Love of my Life" i wiele innych.

Zapraszamy Państwa serdecznie już 3 marca 2020 roku o godzinie 19.00 do Centralnego Ośrodka Sportu Hala "Torwar" w Warszawie. Cena biletu: 120 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl