Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Lipali - Mosty, rzeki, ludzie - koncert
Grupa Lipali powstała bazując na projekcie solowym Tomka „Lipy” Lipnickiego.
Gdzie?
Remont: Reaktywacja Legendy / D.S. Riviera
Ludwika Waryńskiego 12, 00-631 Warszawa
Kiedy?
13 marca 2020 od 20:00
Za ile?
45 zł

Zespół Lipali bardzo serdecznie zaprasza Państwa na dalszą część koncertowej trasy, która ma za zadanie promować najnowszy album formacji, pod tytułem: "Mosty, rzeki, ludzie", wydany w roku 2019, w listopadzie.

Grupa Lipali powstała bazując na projekcie solowym Tomka „Lipy” Lipnickiego. Po rozpadzie legendarnego Illusion ciągle był na głodzie muzycznym. W roku 2003 dołączyli do artysty Adrian „Qlos” Kulik oraz Łukasz „Luk” Jeleniewski. Nagrali jako trio cztery płyty studyjne: „Pi”, „Trio”, „Bloo”, a także „3850”. Wybrzmiały również na nich takie przeboje, jak między innymi: „Upadam”, „Jeżozwierz”, czy „Popioły”. Do formacji po ponad dekadzie dołączył Roman Bereźnicki. Tak poszerzony skład ponownie pracował nad albumem, pod tytułem: „Fasady”, jaki ujrzał światło dzienne w roku 2015. Z końcówką minionego roku zmiana nastąpiła na basie, ponieważ “Qlosa” zastąpił sam Łukasz “Gajowy” Gajowniczek. Natomiast 23-go listopada ukazała się najnowsza płyta, nosząca tytuł: "Mosty, Rzeki, Ludzie".

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go marca 2020 roku, do warszawskiego Remontu: Reaktywacja Legendy / D.S. Riviera, znajdującego się przy ulicy Ludwika Waryńskiego 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl