Zajrzyj do Huty 2019 w Galerii Huta Sztuki

Zajrzyj do Huty 2019 w Galerii Huta Sztuki
"Zajrzyj do Huty!" to świetny pretekst, aby poznać dzielnicę, ale także by się z nią zaprzyjaźnić.
Gdzie?
Galeria Huta Sztuki Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Os. Górali 5, 31-959 Kraków
Kiedy?
21 września 2019 od 10:00 do 16:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie

W programie od godziny 10:00 do 16:00 odbędzie się Dzień Otwarty w Galerii Huta Sztuki, która znajduje się w Krakowie, przy Osiedlu Górali 5. Wydarzenie jest bezpłatne. Od godziny 11:00 do 13:00 kuratorskie oprowadzenie po wystawie, pod nazwą: "Materia miasta. Sztuka Nowej Huty od lat 50. do 70. XX w".

Zajrzyjcie Państwo do Huty! Od jedenastu lat Muzeum Krakowa razem z zaprzyjaźnionymi instytucjami nowohuckimi zaprasza zwłaszcza mieszkańców dzielnicy, ale również całego Krakowa oraz turystów, by Ci poznali nowohucką historię oraz jej teraźniejszość. Jest to przede wszystkim poznawanie przez wędrowanie. I nie jedynie od jednej instytucji do drugiej, ale również po różnorakich zakątkach dzielnicy. Na luzie i bez zadęcia, chociaż jubileuszowo, ponieważ świętujemy siedemdziesięcio-lecie Nowej Huty. Koniecznie więc zajrzyjcie Państwo 21-go oraz 22-go września do Huty. Koniecznie zarezerwujcie sobie Państwo większą ilość wolnego czasu, przynajmniej pół dnia lub cały. Wówczas zdążycie odwiedzić kilka instytucji oraz obejrzeć kilka wystaw, koncertów i występów, jak również wybrać się na wspaniałą wycieczkę, czy na dwie i pospacerować samodzielnie nad Nowohuckim Zalewem. Ponieważ "Zajrzyj do Huty!" to świetny pretekst, aby poznać dzielnicę, ale także by się z nią zaprzyjaźnić.

Program obejmuje kilka nowych, czy też nieobecnych w ostatnim czasie lokalizacji, między innymi: Cafe Nowa Księgarnia, Muzeum Lotnictwa Polskiego, Ogród Doświadczeń imienia Stanisława Lema, Elektrociepłownia w Łęgu. Pojawi się także pewna miła niespodzianka.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl