Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Santana Miraculous 2020 World Tour - koncert

Santana Miraculous 2020 World Tour - koncert
Artysta razem z formacją zagra specjalnie dla Was najpopularniejsze piosenki ze swej pięćdziesięcioletniej muzycznej kariery, zaczynając od Woodstocku w roku 1969, po "Supernatural", ale nie tylko
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
17 marca 2020 od 19:00
Za ile?
170 zł
Organizator
Live Nation

Wirtuoz gitary świętował będzie dwudziesto-lecie płyty "Supernatural", a także pięćdziesięcio-lecie krążka "Abraxas". Dziesięciokrotny zdobywca prestiżowej nagrody Grammy®, jak również trzykrotny zdobywca Latin Grammy®, który ma swe miejsce w samej Rock and Roll Hall of Fame - sławny Carlos Santana ogłasza wiosenną koncertową trasę na terenie Europy, pod hasłem: Miraculous World Tour 2020! Zatem będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję, by posłuchać jego wielkich przebojów w krakowskiej TAURON Arenie już 17-go marca 2020 roku, przy ulicy Lema 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 170 złotych. Organizatorem imprezy jest Live Nation.

Artysta razem z formacją zagra specjalnie dla Was najpopularniejsze piosenki ze swej pięćdziesięcioletniej muzycznej kariery, zaczynając od Woodstocku w roku 1969, po "Supernatural", ale nie tylko. Ta trasa upamiętniać będzie 2 ważne wydarzenia, jakie miały miejsce podczas długoletniej kariery gwiazdy: dwudziestą rocznicę jego wiele razy nagradzanego i przełomowego albumu, pod tytułem: "Supernatural" i pięćdziesiątą rocznicę wielkiego arcydzieła "Abraxas".

Santana oprócz swych fantastycznych piosenek z czasów Woodstock, lub też "Supernatural", w trakcie Miraculous World Tour 2020 prezentował będzie “hymny nowego jutra”. Formacja, w której gra na perkusji żona artysty - Cindy Blackman Santana wykona również pełne pozytywnej energii piosenki z płyty, pod tytułęm: "Africa Speaks" (rok 2019), który został wyprodukowany dzięki Rickowi Rubinowi. NPR nazwał ją "najlepszym albumem od dziesięcioleci", zaś New York Times orzekł, iż należy on do najbardziej charyzmatycznych płyt w pięćdziesięcio-letniej karierze artysty.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl