Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
O.S.T.R. - Trasa koncertowa Gniew 2020
O.S.T.R. o płycie "GNIEW" mówi, że jest to gniew na materializm oraz wszechobecną już walkę wszystkich o adorację.
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
6 marca 2020 od 22:00
Za ile?
49 zł

130 koncertów w roku 2019, trwająca nieprzerwanie od 20 lat trasa koncertowa zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nie ma się co oszukiwać, nie istnieje taka siła, która mogła powtrzymać Ostrego przed wyruszeniem w tegoroczną trasę koncertową tuż po premierze ostatniej płyty zatytułowanej "GNIEW"!

Ta trasa to prawdziwa gratka dla fanów Ostrego, przede wszystkim ogromna ilość materiału z najnowszego krążka, nie mniej jednak nie zabraknie również numerów, które wszyscy fani znają z dyskografii O.S.T.R. Oprawa muzyczno-wizualna leży po stronie najlepszego w tym fachu- Dja Haema.

Premiera albumu już 27 lutego 2020 roku!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

O.S.T.R. o płycie "GNIEW" mówi, że jest to gniew na materializm oraz wszechobecną już walkę wszystkich o adorację. O tym, że udajemy ludzi, którymi wcale nie jesteśmy prowadząc podwójne życie. Nie potrafimy żyć w społeczeństwie, bo przywykliśmy do tworzenia wirtualnych społeczności. Jesteśmy samotni, cieszy i napawa nas cudze nieszczęście, tak jakby czyjeś niepowodzenie karmiło nas i dowodziło tego, że to, co złe każdy powinien dostać po równo. Jest to również GNIEW na zjawiska, które dzieją się za ścianą, na które często przymykamy oczy. To GNIEW na to, że wciąż przedkładamy swoje dobro ponad dobro innych, cudzy upadek daje nam radość. Ostry nie godzi się z taką rzeczywistością, tak jak nie godzi się z poprawnością polityczną, z tym, że wmawiane jest nam, że musimy być piękni i wciąż udawać kogoś innego. Na to wszystko O.S.T.R. się nie godzi i właśnie na to czuje GNIEW.

Zapraszamy serdecznie już 6 marca 2020 roku o godzinie 22.00 do Klubu Studio w Krakowie. Cena biletu: 49 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl