Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Spiritual Front plays The Smiths
Prawdziwa muzyczna uczta dla sympatyków grania balladowego z pogranicza muzyki Nicka Cave’a i Ennio Morricone
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
7 marca 2020 od 20:00
Za ile?
50 zł

Prawdziwa muzyczna uczta dla sympatyków grania balladowego z pogranicza muzyki Nicka Cave’a i Ennio Morricone, jakiemu nie brakuje wcale rockNrollowego ognia oraz żarliwości, która płynie z serca wypełnionego po brzegi pasją. Włoska formacja Spiritual Front to neofolkowy zespół muzyczny powstały w Rzymie. Jego członkowie swój styl określają „nihilistycznym samobójczym popem” (z języka angielskiego: „nihilist suicide pop”).

Simone tym razem, a także jego ekipa zaprezentuje set coverów Morissey'a, The Smiths, jak również klasyczne piosenki Spiritual Front. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7-go marca 2020 roku, do krakowskiego Klubu Alchemia, znajdującego się przy ulicy Estery 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl