Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Koncert: Julia Marcell
Sama Julia o projekcie mówi, że jest to opowieść o percepcji, czasie oraz o samotności.
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
1 marca 2020 od 19:00
Za ile?
50 zł

Nowy projekt Julii Marcell, pod tytułem: „Skull Echo” jest płytą i filmem - połączonymi tematycznie, jednak niezależnie od siebie. Album zawiera 11 piosenek, jakie przynoszą zmianę muzyczną - elektroniczne instrumentarium, posiadające szerokie brzmienie, duże melodie oraz futurystyczną produkcję, testy zawierają zaś kosmos, potrzebę bliskości i absolut. Krążek powstawał w Berlinie współpracując z muzycznym producentem - Michaelem Havesem.

Wraz z muzyką przyszedł do głowy pomysł na film. Tematyka podejmowana na albumie zainspirowała artystkę, by ta stworzyła scenariusz opowieści pełnometrażowej, pod tym samym tytułem. Swój fabularny debiut rozwinęła razem z Natalią Grzegorzek - filmową producentką z Koskino.

Sama Julia o projekcie mówi, że jest to opowieść o percepcji, czasie oraz o samotności. A także o głowach, w jakich jesteśmy więzieni, budując przez zmysły swój własny obraz świata, który pełny jest informacji niepewnych, pamiętanych wybiórczo oraz przekształcanych dowolnie. Jest to opowieść traktująca o pragnieniu porozumienia się i o tęsknocie za człowiekiem.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Julii Marcell, który odbędzie się już 1-go marca 2020 roku, w krakowskim Klubie Studio, znajdującym się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilet wstępu kosztują 50 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl