Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

XV LAWINA - Międzynarodowy Marszozbieg ze Śnieżki do Samotni

XV LAWINA - Międzynarodowy Marszozbieg ze Śnieżki do Samotni
 
Zaprosimy Państwa na kolejną już Lawinę, która odbędzie się 9 września 2017 roku. Weźcie ze sobą przyjaciół i pozwólcie się porwać!
gdzie?Góra Śnieżka
Karpacz
kiedy?9 września 2017 od 13:00
za ile?25 zł
organizatorSchronisko PTTK Samotnia im.Waldemara Siemaszki

Już 9 września zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na coroczne święto dotyczące biegania. To będzie piętnasta edycja, tak zwanej Lawiny. Jest to marszobieg, który prowadzi ze Śnieżki aż do Samotni. Będzie on startował z karkonoskiej najwyższej góry, a rozpocznie się o godz. 13:00.

Tutaj może chodzić, tylko o dobrą zabawę! Pierwszym razem Lawina zdołała porwać około stu osób, nikt nie poniósł uszkodzeń. Za każdym kolejnym razem Lawina porywa coraz więcej osób. To impreza mająca charakter rodzinny. Wszyscy mają za zadanie zbiec ze Śnieżki aż do schroniska, o nazwie Samotnia.

Zaprosimy Państwa na kolejną już Lawinę, która odbędzie się 9 września 2017 roku. Weźcie ze sobą przyjaciół i pozwólcie się porwać! Limit czasowy wynosi dwie godziny. Każdy z Was na pewno da sobie radę! Startujemy ze szczytu Śnieżki, o godz. 13:00. Kończymy na mecie, znajdującej się przy Schronisku PTTK Samotnia.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Trasa oraz dystans wynoszą około sześciu kilometrów. Śnieżka - Dom Śląski - Strażnica Spalona - Akademicka Strzecha - transportowa droga - Samotnia. U nas obowiązują reguły, tak jak wszędzie. Jedna najważniejsza zasada, aby bawić się na całego.

Czekamy właśnie na Ciebie. Prowadzimy zapisy poprzez formularz już od 1 czerwca tego roku aż do wyczerpania limitu, który wynosi trzysta osób. Listy startowe zostaną zamknięte 1 września 2017 roku. Zapraszamy do udziału. Koszt wynosi 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl