Bieg do Kotła Łomniczki
3-kilometrową trasę pokonać można na kilka sposobów: można ją przebiec, przemaszerować, przejść spacerkiem czy przejść uprawiając nordic walking
Gdzie?
Ulica Olimpijska
Olimpijska ., 58-540 Karpacz
Kiedy?
19 października 2019 od 11:00
Organizator
Gmina Karpacz

Bieg do Kotła Łomniczki jest imprezą o charakterze rekreacyjnym oraz sportowym. Trasa zawodów przebiega przez Karkonoski Park Narodowy, a meta zlokalizowana jest przy schronisku Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego "Nad Łomniczką"- jest to jedno najciekawszych miejsc paska górskiego Karkonosze.

3-kilometrową trasę pokonać można na kilka sposobów: można ją przebiec, przemaszerować, przejść spacerkiem czy przejść uprawiając nordic walking, dlatego też ta impreza jest przeznaczona dla chętnych w każdym wieku.

Impreza ma na celu spopularyzowanie biegania, gdyż jest to najprostsza forma ruchu, a także aktywizację mieszkańców oraz zintegrowanie środowiska biegaczy. Dodatkowo jest to także świetna akcja promocyjna Karpacza, jako biegowe serce Karkonoszy.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Zapraszamy serdecznie już 19 października 2019 roku w sobotę. Starujemy o godzinie 11.00, ale biuro zawodów czynne będzie natomiast w godzinach od 10.00 do 11.00 przy ulicy Olimpijskiej (wejście na czerwony szlak imienia M. Orłowicza).

Organizatorem imprezy jest Gmina Karpacz.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl