Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

XOXO Special: Smolasty / Frodo

XOXO Special: Smolasty / Frodo
 
Jego muzyczna przygoda zaczynała się z rapem i funkiem, czego owocem było założenie zespołu, gdzie grał między innymi na gitarze.
gdzie?XOXO is here / XOXO Party
Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa
kiedy?12 sierpnia 2017 od 22:30
za ile?10 zł

SMOLASTY W klubie XOXO! Jest raperem, producentem i artystą znanym każdemu! A już 12 sierpnia 2017 roku w XOXO is here / XOXO Party, odbędzie się premiera "LOS", najnowszego Mixtape SMOLASTEGO!

Za konsolą muzyczną stanie DJ FRODO!

SMOLASTY: do jego idoli muzycznych zaliczają się reprezentujący scenę kanadyjską: Drake, PARTYNEXTDOOR i duet Majid Jordan, a także Kid Inka- pochodzący z Los Angeles, który jest numerem 1 dla Smolastego. Ceni go przede wszystkim za to, jak podchodzi do muzyki, jest jego wzorem do naśladowania. Jego muzyczna przygoda zaczynała się z rapem i funkiem, czego owocem było założenie zespołu, gdzie grał między innymi na gitarze. Zanim dorósł, otaczała go przeróżna muzyka: muzyka lat 60-tych i 70-tych, której słuchał na winylowych płytach swojego taty, Chris Brown i Omariona. Dzięki takim gatunkom muzyki z którą miał do czynienia, dziś Smolastego nie można zaszufladkować sztywno w jednym gatunku muzycznym.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na rynku muzycznym 12.07.2017 roku pojawił się "LOS", zawierający aż 12 utworów. Na owym wydawnictwie pojawiają się goście, tacy jak: Kuban, Kaz Bałagane, OLEK- będący producentem wykonawczym całości, PlanBe, Young Igi, DMN a także Pablo Novacci.

"LOS" promują trackowe klipy, takie jak: "Paranoje", "Coraz więcej" i "Chciałbyś być tam gdzie my". Już 12 sierpnia w XOXO is here / XOXO Party w Warszawie, cena 10 zł! Zapraszamy od godziny 22:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl