X Ambassadors - koncert
Formacja została założona dzięki dwóm braciom - Sam'owi oraz Cassey'owi Harris'om.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
27 marca 2018 od 20:00
Za ile?
105 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Wejście do Klubu będzie możliwe już od godziny 19:00, natomiast koncert właściwy rozpocznie się o godzinie 20:00. Agencja Go Ahead, znajdująca się w Poznaniu bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert grupy X Ambassadors! Zespół zagra dla Państwa już 27-go marca 2018 roku, w Warszawie, w Klubie Stodoła - Main Stage, znajdującym się przy ulicy Stefana Batorego 10. Bilety wstępu kosztują 105 złotych.

X Ambassadors swoją karierę zaczęli pod inną nazwą, a mianowicie Ambassadors. Wówczas brali udział w niezwykle udanej kampanii crowfundingowej, która z kolei miała wspomagać realizację klipu formacji do „Unconsolable”. Piosenkę usłyszał, w jednej z rozgłośni radiowych Ameryki, lider zespołu Imagine Dragons. Po czym zarosił grupę do współpracy z Interscope (wytwórnia). Widocznym skutkiem tych kooperacji była ich debiutancka płyta, pod tytułem: „VHS”. Z niego właśnie pochodzi największy hit zespołu, noszący tytuł: „Renegades”. Piosenka wielką popularność uzyskała dzięki temu, że słychać ją było w reklamie marek samochodowych i to jednej z największych.

Formacja została założona dzięki dwóm braciom - Sam'owi oraz Cassey'owi Harris'om. Warto również dodać, iż Cassey od urodzenia jest niewidomy. Teraz zespół złożony jest z 4 muzyków. W takim właśnie składzie gra od roku 2009. Chociaż w muzyce grupy usłyszeć można wpływy hip-hopu oraz rocka, jako swe główne inspiracje wymieniają, między innymi: Incubus oraz Red Hot Chilli Peppers. Mają obecnie na swym koncie 3 Epki oraz album studyjny. Nagrali razem Machine Gun Kelly, a także Bebe Rexhą wspaniały singiel, pod tytułem: "Home", który znalazł się na dźwiękowej ścieżce nowej produkcji Netflixa, czyli filmu, pt.: „Bright”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Koncert w Stodole warszawskiej będzie występem pierwszym w naszym kraju - X Ambassadors, zatem zapraszamy serdecznie raz jeszcze!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl