Wystawa "Moje Zakopane"
Na wystawę, pod tytułem: "Moje Zakopane" zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go września 2018 roku, do zakopiańskiej Miejskiej Galerii Sztuki imienia W. hr. Zamoyskiego - Krupówki 41.
Gdzie?
Miejska Galeria Sztuki im. W. hr. Zamoyskiego w Zakopanem
Krupówki 41, 34-500 Zakopane
Kiedy?
28 września 2018
Organizator
Miejska Galeria Sztuki im. Władysława hr. Zamoyskiego w Zakopanem

Zakopiańskie Centrum Kultury oraz Miejska Galeria Sztuki imienia Wł. hr. Zamoyskiego bardzo serdecznie zapraszają Państwa na wystawę malarstwa Marcina Krawczyka i Małgorzaty Andrzejewskiej, którzy są laureatami Pierwszego Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego, pod tytułem: „Moje Zakopane”. Konkurs miał miejsce w Miejskiej Galerii w roku 2017, gdzie zaprezentowano wielowątkowość spojrzeń na miasto Zakopane z przeróżnych perspektyw twórczych, emocjonalnych oraz estetycznych.

Małgorzata Andrzejewska przyszła na świat w roku 1961. Skończyła studia na Państwowej Wyższej Szkole Plastycznej, Wydział Malarstwa, miasto Poznań, gdzie otrzymała dyplom w roku 1986 - pracownia profesora Jacka Waltosia. Swe zainteresowania realizuje korzystając z rysunku oraz malarstwa. Tematy prac są skoncentrowane wokoło otwartej przestrzeni. W swoich obrazach poszukuje syntezy pejzażu, przetwarza ciągle i buduje je na nowo, po części stwarza abstrakcyjne wizerunki, własnych nowych światów.

Natomiast Marcin Krawczyk przyszedł na świat w roku 1988, w mieście Kalisz. W latach od 2007 do 2010 studiował on architekturę na Poznańskiej Politechnice. W roku 2015 udało mu się obronić licencjacki dyplom, w pracowni profesora doktora habilitowanego Andrzeja Zdanowicza. Magisterskie studia ukończył na Artystycznym Uniwersytecie, w mieście Poznań. Eksperymentalne malarstwo artysty zahacza również o konceptualizm, a także o surrealizm, jednak nie ucieka od realistycznych przedstawień, albo też abstrakcyjnych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na wystawę, pod tytułem: "Moje Zakopane" zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go września 2018 roku, do zakopiańskiej Miejskiej Galerii Sztuki imienia W. hr. Zamoyskiego - Krupówki 41.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl