Wernisaż wystawy "Obrazy z drugiej strony"
Artystka pisze wiersze dla swej psychicznej równowagi, a także opowiadania, zaś w bezsenne noce maluje i tworzy ceramikę.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
21 marca 2020 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Kawiarnia Kmicic

Wernisaż zostanie połączony z wieczorkiem poezji. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na wystawę prac samej Beaty Zalot.

Artystka jest z zawodu oraz pasji dziennikarką (przez trzynaście lat była redaktorką naczelną Tygodnika Podhalańskiego, teraz pełni funkcję sekretarza redakcji). Pisze wiersze dla swej psychicznej równowagi, a także opowiadania, zaś w bezsenne noce maluje i tworzy ceramikę. Pieniądze głównie wydaje na wyprawy, ale unika przy tym biur podróży. Odbyła podróże, między innymi do: Wenezueli, Australii, Indonezji, Laosu i Birmy. Była również w: Wietnamie, Tajlandii, Libanie oraz w innych krajach egzotycznych. Jednak za każdym razem z wielką radością powraca do swego rodzinnego Gronkowa, znajdującego się na Podhalu. Środkiem jej świata jest natomiast oddalona o 2 kilometry od domu urokliwa Cisowa Skała.

Artystka jest rodowitą góralką (z mamy pół – Gąsienica, z taty Kobylarczyk „Pisorz”). Hoduje koty zamiast owiec. Jest autorką tomików poezji: "Pomiędzy", "Przesyłki ciszy", "Szepty", „Po drugiej stronie skóry”, "Anioł w ogrodzie", jak również zbiorów opowiadań: „Opowieści niedoskończone” i „Ozwa”.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Wernisaż wystawy, pod tytułem "Obrazy z drugiej strony" Beaty Zalot odbędzie się już 21-go marca 2020 roku, w zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl