Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Witek Łukaszewski & Grandpiano - koncert

Witek Łukaszewski & Grandpiano - koncert
 
To z pewnością unikatowe łączenie poezji słynnego Federico Garcia Lorci, Witka Łukaszewskiego oraz Norwida ze stylem Pink Floyd, Dire Straits, The Doors i Marka Grechuty.
gdzie?Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
kiedy?19 października 2017 od 21:00
za ile?30 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie nasycone pozytywną energią i wysmakowane połączenie improwizacji instrumentalnych, poezji i rockowych dźwięków, a także nut flamenco. To z pewnością unikatowe łączenie poezji słynnego Federico Garcia Lorci, Witka Łukaszewskiego oraz Norwida ze stylem Pink Floyd, Dire Straits, The Doors i Marka Grechuty.

Formacja w akustycznej wersji oczaruje Państwa ekskluzywnym i nastrojowym dźwiękiem wiolonczeli, akustycznej gitary oraz pianina. Lider grupy to Witek Łukaszewski, który jest poetą i pisarzem, a także twórcą 10 albumów z granic flamenco, rocka i jazzu. Był nagradzany aż trzy razy jako najlepszy polski gitarzysta 1995-1997. Jest autorem muzyki, jak również tekstów, między innymi dla Maryli Rodowicz do jej nowej płyty.

Olgierd Łukaszewicz i Andrzej Seweryn czytają wiersze Witka Łukaszewskiego na płycie, którą obecnie nagrywa, noszącej tytuł: "La Catedral". Przed Wami wystąpią: na wiolonczeli - Agnieszka Kowalczyk, która jest klasyczną instrumentalistką, bas - Joanna Dudkowska, która jest basową gitarzystką rockową, na klawiszach usłyszymy Mateusza Urbaniaka (to "element" jazzowy nastrojowy), oraz na perkusji - Mateusz Brzostowski, inaczej zwany jazzowym "wymiataczem".

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 19-go października 2017 roku, do krakowskiego Piec'Art Acoustic Jazz Clubu, znajdującego się przy ulicy Szewskiej 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl