Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Whitney - Queen of The Night - Tour Around Poland 2018 - koncert

Whitney - Queen of The Night - Tour Around Poland 2018 - koncert
 
W trakcie show będziecie Państwo mogli bawić się przy największych hitach w bardzo oryginalnych aranżacjach koncertowych, które były wykonywane w trakcie występów samej artystki.
gdzie?Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
kiedy?10 grudnia 2018 od 19:30
za ile?109 zł
organizatorSollus Entertainment

Po raz pierwszy w naszym kraju! Najsłynniejszy na świecie hołd dla wielkiej Whitney Houston! Koncertowa trasa widowiska muzycznego wprost z Londynu, które zostało oklaskiwane niemalże na całej kuli ziemskiej. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 10-go grudnia 2018 roku, do warszawskiego Centralnego Ośrodka Sportu Hali "Torwar", znajdującego się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 109 złotych. Organizatorem projektu jest Sollus Entertainment.

Koncert, na który Was zapraszamy jest wręcz oszałamiającym świętem dla muzyki, jak również hołdem dla twórczości artystycznej oraz dla życia jednej z najlepszych, najwspanialszych oraz najczęściej nagradzanych artystek wszech czasów - wielkiej i niezapomnianej Whitney Houston. Cztery lata nieustających występów, które odbywały się w Wielkiej Brytanii, formacja wreszcie zawita do naszego kraju i wyruszy w trasę koncertową.

W trakcie show będziecie Państwo mogli bawić się przy największych hitach w bardzo oryginalnych aranżacjach koncertowych, które były wykonywane w trakcie występów samej artystki. Zatem możecie Państwo mieć pewność, iż nie zabraknie takich przebojów, jak między innymi: „I Have Nothing”, „One Moment in Time”, „I Will Always Love You”, „I Wanna Dance With Somebody”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

To jeszcze nie koniec! Bowiem organizatorzy przedsięwzięcia zadbali również o szczegóły, jak wizerunek artystów - zainspirowany scenicznym wyglądem Whitney, jej makijażem, fryzurami lub też kostiumami, które będą w trakcie koncertu zmienione aż siedmiokrotnie.

Jeżeli dodamy do tego wszystkiego wyśmienitą obsadę, która składa się z formacji tancerzy i piosenkarzy, jak również oszałamiającą światło grę, to zdobędziemy rarytas nie jedynie dla fanów Houston, ale także dla wszystkich tych, którzy pragną zapoznać się bliżej z twórczością gwiazdy. Zatem przygotujcie się Państwo na ucztę przeznaczoną dla zmysłów, sporą dawkę wzruszeń oraz wielkie emocje....bowiem nadchodzi Królowa Nocy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl