White Lies: To Lose My Life - 10th Anniversary

White Lies: To Lose My Life - 10th Anniversary
W roku 2009 ukazała się pierwsza płyta brytyjskiego trio, żeby uczcić dekadę wypełnioną sukcesami, artyści podjęli decyzję, aby zagrać kilka koncertów urodzinowych.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
20 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
115 zł
Organizator
Live Nation

White Lies ogłasza koncert wyjątkowy w naszym kraju, który odbędzie się już 20-go listopada 2019 roku, w warszawskim Klubie Stodoła - Main Stage, znajdującym się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 115 złotych. Organizatorem imprezy jest Live Nation. To będzie jedyna taka szansa, żeby usłyszeć ich debiutancką płytę, pod tytułem: „To Lose My Life” i to w całości.

W roku 2009 ukazała się pierwsza płyta brytyjskiego trio, żeby uczcić dekadę wypełnioną sukcesami, artyści podjęli decyzję, aby zagrać kilka koncertów urodzinowych. Już 20-go listopada 2019 roku w Stodole (Warszawa) zagrają oni wszystkie piosenki z krążka: „To Lose My Life”. występy grupy cieszą się wielkim wręcz zainteresowaniem - pierwszy w Londynie koncert został wyprzedany w zaledwie kilka godzin.

Płyta została wręcz świetnie przyjęta przez publiczność i krytyków oraz była jednym z ważniejszych tytułów wydanych w roku 2009 (Wielka Brytania). Jack Lawrence-Brown - perkusista wspomina, iż trasa koncertowa, jaka promuje płytę jest momentem przełomowym oraz pozwoliła uformować artystów w charakterze prawdziwych muzyków.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl