Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy "Vermilion Substances"

Wernisaż wystawy "Vermilion Substances"
 
Jego prace osobiste są bardzo często surrealistycznymi scenami, które przedstawiają emocje oraz posiadają liczne możliwości interpretacyjne.
gdzie?Teatr Barakah
Paulińska 28, 31-065 Kraków
kiedy?23 maja 2019 od 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorFundacja Dziesięciu Talentów - Teatr Barakah w Krakowie

„Vermilion Substances” jest kolekcją ilustracji, które powstały w czasie, kiedy ich autor zamieszkiwał miasto Kraków. Są to materializacje emocjonalnej, a także inspirującej podróży, jak również odnajdywanie siebie w odmiennych kulturach, których tak wiele na każdym kroku. Równocześnie zachęcają widownię, by ta znajdowała w nich samoidentyfikację.

Sebastián Rubiano jest kolumbijskim ilustratorem, który mieszka w mieście Kraków, zajmujący się głównie ilustrowaniem książek i grafikami, przeznaczonymi dla branży projektującej zabawki. Jego prace osobiste są bardzo często surrealistycznymi scenami, które przedstawiają emocje oraz posiadają liczne możliwości interpretacyjne. Wracają w nich tematy, jak między innymi sny, folklor, pamięć. To również liczne źródła inspiracji.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy już 23-go maja 2019 roku, do krakowskiego Teatru Barakah, znajdującego się przy ulicy Paulińskiej 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i jest bezpłatne. Organizatorem jest Fundacja Dziesięciu Talentów - Teatr Barakah w Krakowie.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl