Wernisaż wystawy "Vermilion Substances"
Jego prace osobiste są bardzo często surrealistycznymi scenami, które przedstawiają emocje oraz posiadają liczne możliwości interpretacyjne.
Gdzie?
Teatr Barakah
Paulińska 28, 31-065 Kraków
Kiedy?
23 maja 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Fundacja Dziesięciu Talentów - Teatr Barakah w Krakowie

„Vermilion Substances” jest kolekcją ilustracji, które powstały w czasie, kiedy ich autor zamieszkiwał miasto Kraków. Są to materializacje emocjonalnej, a także inspirującej podróży, jak również odnajdywanie siebie w odmiennych kulturach, których tak wiele na każdym kroku. Równocześnie zachęcają widownię, by ta znajdowała w nich samoidentyfikację.

Sebastián Rubiano jest kolumbijskim ilustratorem, który mieszka w mieście Kraków, zajmujący się głównie ilustrowaniem książek i grafikami, przeznaczonymi dla branży projektującej zabawki. Jego prace osobiste są bardzo często surrealistycznymi scenami, które przedstawiają emocje oraz posiadają liczne możliwości interpretacyjne. Wracają w nich tematy, jak między innymi sny, folklor, pamięć. To również liczne źródła inspiracji.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy już 23-go maja 2019 roku, do krakowskiego Teatru Barakah, znajdującego się przy ulicy Paulińskiej 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i jest bezpłatne. Organizatorem jest Fundacja Dziesięciu Talentów - Teatr Barakah w Krakowie.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl