Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Wernisaż wystawy "PRL’s Proposited Editorial"

Wernisaż wystawy "PRL’s Proposited Editorial"
Miejsca sesji wybrane zostały celowo, a są to na przykład ulice Nowej Huty. Według autorek to właśnie one wspaniale oddają ducha czasów PRLowskich.
Gdzie?
Klub Zgody - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa HUta
Os. Słoneczne 16, 31-958 Kraków
Kiedy?
29 lutego 2020 od 14:00 do 15:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta w Krakowie

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy fotografii zainspirowanej nowohuckimi klimatami PRL. Wystawa nosi tytuł: "PRLs Proposited Editorial". Ta wystawa jest projektem dwóch pasjonatek właśnie klimatów PRL-u - Aleksandry Tałach (17 lat) - jest autorką prac, zaś Oliwia Pawlik pozuje jej do zdjęć. Miejsca sesji wybrane zostały celowo, a są to na przykład ulice Nowej Huty. Według autorek to właśnie one wspaniale oddają ducha czasów PRLowskich. Stylizacje są samodzielnie dobrane i pochodzą ze zbiorów własnych z epoki.

Na wernisaż wystawy zapraszamy Was bardzo serdecznie już 29-go lutego 2020 roku, do krakowskiego Klubu Zgody - Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, na osiedlu Słonecznym 16. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00, potrwa do 15:30 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl