Wernisaż wystawy "V4 Family Houses 2017"
Przedsięwzięcie to, realizowane jest od roku 2008, odpowiedzialne za to jest Stowarzyszenie Architektów Węgierskich, korzystające ze wsparcia Narodowej Fundacji Kultury Węgier.
Gdzie?
Galeria Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Kraków
Pl. Szczepański 6, 31-011 Kraków
Kiedy?
13 lutego 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Galeria SARP - Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków

Wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich z Oddziału w Krakowie zapraszamy do obejrzenia wystawy z domami jednorodzinnymi w roli głównej "V4 Family Houses 2017". Podczas 10-tej, jubileuszowej edycji tegoż przedsięwzięcia zaprezentujemy Państwu realizacje krajów z Grupy Wyszehradzkiej. Przedsięwzięcie to, realizowane jest od roku 2008, odpowiedzialne za to jest Stowarzyszenie Architektów Węgierskich, korzystające ze wsparcia Narodowej Fundacji Kultury Węgier.

Obiekty, które zostaną zaprezentowane wybrali architekci ze stowarzyszeń z każdego kraju: Węgry- Magyar Építőművészek Szövetsége, Czechy- Obec Architektů, Słowacja- Spolok Architektov Slovenska oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich. Jak już wpisało się w tradycję, autorzy obiektów, które zostały nominowane z Polski przez Stowarzyszenie Architektów Polskich, mają okazję spotkać się w malowniczym Krakowie i podzielić się z resztą uczestników fotografiami, opowieścią dotyczącą historii domu, anegdot, które wiążą się bezpośrednio z inwestorem, mogą także opowiedzieć jak wyglądała realizacja.

Zapraszamy serdecznie już 13 lutego o godzinie 18:00 do Galerii Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Kraków. Wstęp jest bezpłatny.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl