Wernisaż wystawy rysunków Krzysztofa Wyszomirskiego "Tylko Jazz'

Wernisaż wystawy rysunków Krzysztofa Wyszomirskiego "Tylko Jazz'
To właśnie rysunek był z artystą na samym początku jego twórczej drogi oraz przez wszystkie te lata, po dziś dzień.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
23 listopada 2018 od 18:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kontynuację rozpoczętego latem 2018 cyklu, który przedstawia portrety różnych muzyków. Teraz, jak mógłby wskazywać tytuł, mamy do czynienia z samym jazzem. Mogą Państwo zatem spodziewać się licznych znanych Wam twarzy, szalonej kreski, mnóstwa deformacji, a także harmonii między czernią a bielą, spokoju i statyki, jeżeli tylko odnajdziecie odpowiedni ku temu kąt widzenia. Czeka na Państwa dualizm - spokój oraz porządek z jednej strony, a z każdej innej dynamika, deformacji, jak również chaos.

Przedstawiamy Krzysztofa Wyszomirskiego, który jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych (Poznań). Uzyskał także dyplom z reklamowej fotografii, który obronił w roku 2003. Fotograf, projektant i grafik. Zajmuje się zawodowo projektowaniem ubioru, a także fotografią wnętrz, nie zrezygnował jednak nigdy z rysowania. To właśnie rysunek był z artystą na samym początku jego twórczej drogi oraz przez wszystkie te lata, po dziś dzień. Szkic/rysunek to początek każdego kadru, czy też projektu. Krzysztof jest postacią małomówną, introwertyczną, mawia, iż gdyby potrafił porozumiewać się za pomocą słów ze światem, nie musiałby używać w tym celu swych obrazów.

Na wernisaż wystawy zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go listopada 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30 i jest ono bezpłatne.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl