Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy "Polish Paradise"

Wernisaż wystawy "Polish Paradise"
 
Wystawa stara się ukazać nasz kraj z perspektywy fotografów zagranicznych, mieszkających w Polsce na stałe.
gdzie?Galeria LueLue
Miodowa 22, 31-055 Kraków
kiedy?20 maja 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorGaleria LueLue

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę, pod tytułem: "Polish Paradise", która odbędzie się już 20 maja 2017 roku, w krakowskiej Galerii LueLue. Wystawa stara się ukazać nasz kraj z perspektywy fotografów zagranicznych, mieszkających w Polsce na stałe.

Uchwycili oni, przez obiektywy swych aparatów, z wielką ostrością, prostotę, piękno oraz niuanse rzeczywistości polskiej. Dla nas to niezwykle istotne, żeby podkreślić obecność tych artystów w społeczności naszego kraju. Chcemy podkreślić ich wkład w naszą tradycję, w język, historię, a także w sposób, kształtujący rozumienie tożsamości. W wielokulturowym środowisku etniczna różnorodność, przekonania oraz wartości mogą wspaniale koegzystować, a nawet rozkwitnąć. W dzisiejszych czasach kwestia kulturowego pluralizmu jest bardzo istotna. Dla wcześniejszych pokoleń tożsamość, była jednak tak samo kluczowa jak dziś, dla społeczeństwa nam współczesnego.

Serdecznie zatem zapraszamy Was na świeże spojrzenie dotyczące odnajdywania własnego miejsca na świecie, w tej wiosce globalnej.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl