Wernisaż wystawy malarstwa Wojciecha Zielińskiego

Wernisaż wystawy malarstwa Wojciecha Zielińskiego
To uznany malarz oraz pedagog. Zajmuje się malarstwem sztalugowym na płótnie, a także rysunkiem oraz grafiką warsztatową.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
3 marca 2018 od 18:00 do 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

Teatr Boto w Sopocie ma zaszczyt zaprosić na wernisaż otwierający wystawę malarstwa Wojciecha Zielińskiego, który rozpocznie się o godzinie 19:00 w przestrzeni teatru przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54b.

Wojciech Zieliński ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Gdańsku (aktualnie Akademia Sztuk Pięknych). Dyplom z malarstwa obronił w roku 1979 w pracowni profesora Władysława Jackiewicza. Artysta pochwalić się może ukończeniem studiów w Wydziale Grafiki w Akademii Sztuk Pięknych. To uznany malarz oraz pedagog.Zajmuje się malarstwem sztalugowym na płótnie, a także rysunkiem oraz grafiką warsztatową.

Wśród wystaw prezentowanych w latach od 2010 do 2014 warto wspomnieć o: „Kolażu pamięci”, malarstwo prezentowane w Open Gallery w Szczecinie; malarstwo „W sprawie Joyce’a” prezentowane w Galerii Trystero w Szczecinie; „2 Formaty” Zieliński/Zieliński w Galerii Kapitańskiej w Szczecinie; Salon Młodej Sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Muzeum Narodowym w Szczecinie; „Malarstwo” prezentowane w Galerii BRAM w Hobro w Danii.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl