Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wawel Dzieciom – 5. Świąteczny Kiermasz Artystyczny

Wawel Dzieciom – 5. Świąteczny Kiermasz Artystyczny
 
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Świąteczny Kiermasz Artystyczny, który odbędzie się już 9-go grudnia 2017 roku, na krakowskim Zamku Królewskim na Wawelu.
gdzie?Zamek Królewski na Wawelu
Wawel 5, 31-001 Kraków
kiedy?9 grudnia 2017 od 10:00 do 17:00
za ile?bezpłatnie
organizatorZamek Królewski na Wawelu w Krakowie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Świąteczny Kiermasz Artystyczny, który odbędzie się już 9-go grudnia 2017 roku, na krakowskim Zamku Królewskim na Wawelu. Wydarzenie jest bezpłatne, a będzie miało miejsce w godzinach od 10:00 do 17:00. Pośród atrakcji znajdują się: Występy dzieci ze Szkoły Ogólnokształcącej Muzycznej I stopnia imienia Ignacego Jana Paderewskiego, Kraków. Gitarowy recital - Dmytro Holovenko, Tomasz Sobaniec oraz Rafał Tyliba - duet perkusistów, Maciej Zimka i Wiesław Ochwat - duet akordeonistów, a w programie klasyczna muzyka, muzyka popularna i kolędy.

Poczet Chorągwi Krakowskiej Husarskiej - obyczaje i zwyczaje szlacheckie, pokazy husarskich elementów zbroi oraz innych elementów uzbrojenia, omówienie i prezentacja ekwipunku. Spektakle świąteczne i legendy wawelskie - Teatr TAK. Plastyczne warsztaty - tradycyjne świąteczne ozdoby tworzone, na przykład z papieru, tasiemek, bibuły oraz z produktów spożywczych. Ceramiczne warsztaty - modelowanie wzgórza wawelskiego. Sprzedażowe stoiska. Królewski Zamek na Wawelu - wydawnictwa przeznaczone dla dzieci, zakładki, notesy, pamiątki wiążące się z Wawelem. Będzie także Stoisko Fundacji, o nazwie Artes - sprzedaż ozdób świątecznych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl