Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Marsz Jamników 2019
Liczne pytania płynące z całego świata tylko świadczą o tym, że zainteresowanie "Marszem Jamników" wciąż rośnie i o jego stałym miejscu w kalendarium imprez krakowskich.
Gdzie?
Rynek Główny w Krakowie
Rynek Główny, 30-062 Kraków
Kiedy?
15 września 2019 od 10:00 do 14:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Radio Kraków

"Marsz Jamników" to impreza organizowana dzięki Radiu Kraków od roku 1994. Jedyne takie wydarzenie nie tylko odbywające się w naszym kraju, ale także na całej kuli ziemskiej, jakie każdorazowo potrafi zgromadzić tysiące mieszkańców miasta, jak również Turystów ze świata. Jest to wręcz wyśmienita okazja do spotkania się właścicieli czworonogów, jakimi są jamniki, ale też wszystkich innych ras. Liczne pytania płynące z całego świata tylko świadczą o tym, że zainteresowanie "Marszem Jamników" wciąż rośnie i o jego stałym miejscu w kalendarium imprez krakowskich. Gościliśmy już właścicieli tych wdzięcznych piesków z: Francji, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, RPA, Włoch, czy też Australii.

W programie wydarzenia: godzina 11:45 nastąpi zbiórka pod Barbakanem, o godzinie 12:00 będzie miał miejsce przemarsz ul. Floriańską na sam Rynek Główny, o godzinie 12:20 na Rynku Głównym nastąpi finał akcji adopcyjnej oraz rozstrzygnięcie jamniczego konkursu. Zaś od godziny 10:00 do godziny 14:00 będziecie Państwo mogli odwiedzać i zwiedzać stoiska wokoło sceny pod Ratuszem: uzyskacie ponad to bezpłatne porady od psich ekspertów, nastąpi również zbiórka karmy dla psiaków ze schronisk w Małopolsce.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go września 2019 roku. Wydarzenie jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl