Targi Vintage i Retro Kogel Mogel
W trakcie trwania targów czeka na Państwa możliwość spotkania niezwykłych ludzi, będzie także można kupić piękne vintage oraz retro perełki.
Gdzie?
Kawiarnia Pauza In Garden
Rajska 12, 31-124 Kraków
Kiedy?
10 marca 2018 od 11:00 do 22:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Pauza in Garden

Zaczął się kolejny rok, a co za tym idzie- kolejne wydarzenia: Targi Vintage oraz Retro Kogel Mogel. Ze względu na to, iż świętować będziemy zarówno Dzień Kobiet jak i Dzień Mężczyzn, który wypada 10 marca czyli dokładnie wtedy, kiedy trwać będą nasze targi, wydarzenia będą miały bardzo uroczysty charakter. Podczas tej edycji spotykamy się w Krakowie, dokładniej będzie to Małopolski Ogród Sztuki- kawiarnia Pauza In Garden. Miejsce bardzo miłe i klimatyczne.

W trakcie trwania targów czeka na Państwa możliwość spotkania niezwykłych ludzi, będzie także można kupić piękne vintage oraz retro perełki. Również specjalnie dla Państwa Puaza In Garden przygotowała wyśmienite menu, nie zabraknie więc okazji, by spróbować różnych przysmaków. Tuż po targach czeka na Was kolejna atrakcja-wykłady o bardzo interesującej tematyce.

W programie przewidziano:
- w godzinach od 11.00 do 17.00 odbędą się targi retro oraz vintage
- od godziny 18.00 do 18.40- wykład pod tytułem "Elegancki mężczyzna podczas nieeleganckiej podróży
- od godziny 19.00 do 19.30 odbędzie się wykład o tańcu i modzie za czasów Belle Epoque, który połączony będzie z pokazem tańca, przygotowanym przez szkołę taneczną Jane Austen
- od godziny 19.40 do godziny 20.20- wykład pod tytułem "Tajemnice urody ikon mody"
- od godziny 20.00 do 21.00 odbędą się międzykontynentalne pogawędki o kobiecości pod tytułem "Pin-Up"
- od godziny 21.00 do 21.30 przewidziano czas na rozstrzygnięcie konkursu w którym wybierzemy najlepszą stylizację RETRO.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy do Kawiarni Pauza In Garden już 10 marca o godzinie 11.00!
Wstęp jest zupełnie bezpłatny!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl