V Małopolskie Targi Żywności „Zasmakuj z UR”

V Małopolskie Targi Żywności „Zasmakuj z UR”
W trakcie Targów ich organizatorzy zaplanowali liczne atrakcje dla odwiedzających, jak między innymi: wykłady specjalistyczne dotyczące zdrowego żywienia czy darmowe porady żywieniowe i wiele innych
Gdzie?
Uniwersytet Rolniczy. Katedra Geodezji Rolnej, Katastru i Fotogrametrii
Balicka 253a, 30-198 Kraków
Kiedy?
od 29 września 2018 10:00 do 30 września 2018 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Głównym celem naszych Targów Żywności, pod nazwą: „Zasmakuj z UR” jest promowanie idei zdrowego jedzenia oraz zdrowego stylu życia, a także propagowanie produktów tradycyjnych i regionalnych z Województwa Małopolskiego. Również jest to wręcz wymarzone miejsce, aby poznawać rolnictwo ekologiczne, a także branże związane z nim.

W trakcie Targów ich organizatorzy zaplanowali liczne atrakcje dla odwiedzających, jak między innymi: wykłady specjalistyczne dotyczące zdrowego żywienia, darmowe porady żywieniowe, pokaz browarnictwa, pokazy kulinarne, konsultacje z personalnym trenerem, pokazy tańca, gimnastyka relaksacyjna, a także liczne konkursy.

Otwarci będziemy w godzinach: 29-go września roku 2018 od godziny 10:00 do 18:00 oraz 30-go września roku 2018 od 9:00 do 17:00. Wydarzenie jest bezpłatne, zaś organizatorem Uniwersytet Rolniczy imienia Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie do Uniwersytetu Rolniczego. Katedra Geodezji Rolnej, Katastru i Fotogrametrii, znajdującego się przy ulicy Balickiej 253 a, Kraków.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl